Pozvánka na mimoriadne zhromaždenie 2023 

Vážený návštevník,
NÁŠ INTERNETOVÝ PORTÁL: "www.372garazi.sk" je komunitný portál, prístupný nie len členom Združenia vlastníkov 372 garáží, ale aj všetkým ostatným vlastníkom garáží. Bol zriadený dobrovoľne, najmä ako alternatíva informačných tabúľ, či vývesných skriniek v garážovom dome. Zámerom bolo operatívnejšie poskytovanie informácií vlastníkom a užívateľom garáží prostredníctvom internetu. Obsahuje najmä bežné prevádzkové informácie, pokyny, oznamy, prehľad výročných zhromaždení a tiež stručný časový priebeh diania, udalostí a faktov, tak z minulých období ako i súčasnosti.

Ak sa chcete prihlásiť do nášho informačného portálu potrebujete poznať svoje prihlasovacie meno a heslo.
To obdržíte od správcu tohoto portálu. Pošlite prosím krátku žiadosť na e-mailovú adresu sprava.372garazi @ gmail.com (pozor adresa je bez medzier! v tomto texte sú medzery kvôli automatom, ktoré posielajú neželanú poštu). V e-maili, prosím uveďte číslo garážového boxu a aký máte vzťah k danému garážovému boxu (vlastník, spoluvlastník, dedič). Obratom Vám pošleme potrebné informácie.

Pekný deň prajú:

Roman Hricišin, technický správca stránky: 372 garazi.spravca @ itemedia. sk (bez medzier) 

Tomáš Vachálek, správca objektu 372 garáží: sprava. 372garazi @ gmail.com (bez medzier)

ÚRADNÉ HODINY SPRÁVY BUDOVY  - KAŽDY PRVÝ UTOROK v mesiaci od 8:00 - 9:00 hod. 

V aktualitách sa nachádza obnovený garážový poriadok. 

→ Vlastníci garáží majú možnosť využiť služby autoservisu priamo v objekte na Pionierskej ul. č. 8. Činnosti: pneuservis, rýchloservis, ručné čistenie a tepovanie áut, čistenie klimatizácie, úschova pneumatík, autodoplnky a náhradné diely. Viac na:  www.autopionier.sk ←